Egiptus, Sharm 22.02 - 29.02.20

Egiptus, Sharm 22.02 - 29.02.20
Riik: Egiptus
Reisi tüüp: Rannapuhkus
Korraldaja: Novatours
Algus: 22.02.2020
Kestvus: 8 päeva / 7 ööd

Hind al.

1 050 €

Reis Egiptusesse (Sharm) väljalennuga Tallinnast alates 22.02 kuni 29.02.20 (8 päeva / 7 ööd). Sharm el Sheikh asub Siinai poolsaare lõunatipus. Sharm el Sheikhis on kuus kuurortpiirkonda: Ras Nosrani, Shark´s Bay, Nabq Bay, Ras Om el Seid, Sharm el Maya ja Naama Bay. Sharm el Sheikh erineb märgatavalt teistest Egiptuse kuurortidest. See on üks mainekamaid ja kallimaid Punase mere kuurortlinnu. 2- ja 3-tärniseid hotelle on siin vähe, 4- ja 5-tärniste hotellide valik on aga lai. Siinsed hotellid ja teeninduse tase on Hurghadaga võrreldes kõrgemad. Enamik hotelle on araabia stiilis. Hoonete kõrgus on looduskaitseseadusega piiratud. Hind ühele inimesele

Hilton Sharks Bay Resort 4* / AI - 949 €

Hubane mereäärne hotell, mis asub lennujaama taga ja kuulub mainekasse hotelliketti.  Puhkajate seas palju eurpooplasi. Sobib perepuhkuseks erinevate huvidega puhkajatele.

Tropitel Naama Bay 5* / AI - 985 €

Hotell asub Naama Bay keskuses, promenaadi ääres, kus asub palju poode ja baare. Hotellil on meeldiv territoorium kuid kulunud numbritoad ning ei pruugi vastata 5* ootustele. Sobib noortele, aktiivse eluviisiga inimestele, samuti lastega peredele.


Stella Di Mare Beach Hotel & Spa Sharm El Sheikh 5* / AI - 1145 €

Elegantne 5-tärni hotell ilusa ja haljastatud territooriumiga. Suurepärane asukoht, kust avaneb suurepärane vaade Naama Bay sadamale. Hotellis on suur spaa. Sobib nõudlikumale kliendile, romantiliseks puhkuseks ja perepuhkuseks.


Jaz Fanara Resort 4* / AI - 1135 €

Kaasaegne klubihotell Siinai poolsaare lõunaosas Rasu Um Sidi kaljul. Hotellis avaneb vaade Ras Mohamedi rahvuspargile ja päikeseloojangule. Hotellil oma korallriff koos liivarannaga lahesopis, tuulte eest kaitstud.


Hinnas sisaldub:

 •     edasi-tagasi otselend Tallinn - Sharm El Sheikh
 •     7 ööd majutust kahekohalises toas valitud hotellis
 •     transfeer lennujaam - hotell - lennujaam
 •     valitud toitlustus
 •     esindaja teenused

Lisatasu eest:

 •     kindlustus
 •     ekskursioonid
 •     ühekohaline majutus, lapsega majutus
 •     viisa

Viisa

 • Tšarterlennuga Sharm el Sheiki saabudes on Eesti ja Vene kodanikel võimalik vormistada tasuta nn. Siinai viisa. Siinai viisa sobib reisijale, kes viibib Siinai poolsaarel mitte rohkem kui 14 päeva ning ei planeeri väljasõite maismaale (viisa on vajalik kui on plaan külastada Kairot, Luxori). Ras Mohhhamedi looduspargi külastamiseks piisab Siinai viisa templist. Egiptusesse reisimiseks on vajalik kaasa võtta pass, mis kehtib vähemalt 6 kuud peale reisilt saabumist.
 • Kodakondsuseta nn. "halli passiga" reisijatel tuleb Egiptuse viisa saatkonnas ette vormistada.

Lisainfo ja tellimine

Reisi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 466 400 või saada e-kiri aadressile sputnik@sputnik.ee

Saada reisipäring